Svatby na lodi Hamburg v Praze

Romantický obřad na palubě lodi pod Karlovým mostem, hostina u svatební tabule ve stylovém podpalubí, plavba po Vltavě historickým centrem Prahy a na závěr svatební večírek s přáteli a rodinou, rautem a grilováním za doprovodu živé hudby... Pokud plánujete svatbu a líbí se Vám tato představa, tak jste u nás na správném místě! Toto vše a mnoho dalšího, co k svatbě patří a náleží, pro Vás zajistíme na lodi Hamburg.

Každým rokem uspořádáme na naší lodi přes dvě desítky svateb a díky tomu máme v tomto oboru bohaté zkušenosti. I to je důvodem, proč Vám můžeme nabídnout a zajistit služby a servis na nejvyšší profesionální úrovni. Snažíme se klientům vyjít vstříc ve všech ohledech, proto je každá svatba na naší lodi originální a připravena zákazníkovi přímo "na míru". Nabízíme jak variantu „vše na jednom místě“, tak i jednotlivé části svatebního dne (obřad, hostina, svatební plavba, svatební párty).

Máme zkušenosti s našimi i zahraničními hosty, uspořádáme typickou českou veselku ale i svatbu pro cizince s veškerým potřebným servisem (tlumočník, dokumentace…).

Mezi služby, které nabízíme, patří:

V nejbližší době plánujeme rozšířit naše služby o kompletní servis, který nabízejí svatební agentury (koordinátorka, zapůjčení šatů, zajištění prstýnků, doprava, ubytování hostů apod.).