Informace o lodi Hamburg v Praze

Vítejte na palubě restaurační lodi HAMBURG na řece Vltavě v centru hlavního města Prahy. Pokud hledáte vhodné místo pro spojení romantické plavby, výtečné gastronomie, příjemného prostředí a profesionálních služeb, tak jste u nás na správném místě!

Zaměřujeme se především na pořádání soukromých plaveb (firemní akce, svatby, oslavy…), ale také na cestovní ruch (projížďky, obědy, večeře...). Uspořádáme podle Vašich přání a požadavků firemní akci, večírek, diskotéku, párty, prezentaci, přednášku, konferenci, seminář, školení, teambuilding, oslavu narozenin, výročí, promoce, dětskou párty, školní výlet a mnoho dalších. Pro naše klienty zajistíme také svatbu na lodi, včetně všech souvisejících služeb: možnost obřadu na lodi, svatební hostina, svatební párty, květinová výzdoba, svatební dort, hudba, fotograf...

Nabízíme spolupráci cestovním kancelářím, svatebním a eventovým agenturám.

Plavba lodí po Vltavě historickým centrem Prahy nabízí nevšední zážitek a pohled na naše nejkrásnější památky (Pražský hrad, Vyšehrad, Karlův most, Národní divadlo...) Nabízíme také delší plavby po území našeho hlavního města (od Zbraslavi až po Tróju), ale můžeme pro Vás uspořádat i překrásné plavby mimo Prahu, při kterých můžete obdivovat krásy přírody v okolí Vltavy. Proti proudu řeky doplujeme pod Vranskou, Štěchovickou nebo Slapskou přehradu, po proudu do Roztok, Kralup, Nelahozevsi, Mělníka nebo i dále po Labi.

Využíváme tato přístaviště a kotviště (dle požadavků klienta): Rašínovo nábřeží (mezi Palackého a Jiráskovým mostem), nábřeží Na Františku (pod Čechovým mostem), přístavišti v blízkosti Karlova mostu, Trója (u pražské ZOO) a jiné.

Restaurační motorová loď Hamburg byla vyrobena v roce 1983 v berlínských loděnicích v Německu a ve stejném roce byla uvedena do provozu v Praze, hlavním městě tehdejšího Československa. Naše společnost GTS gastro travel service s.r.o. ji provozuje od roku 2003, v roce 2005 prošla kompletní rekonstrukcí (prodloužení lodi a navýšení kapacity). Svým originálním dřevěným interiérem, barem a gastronomickým vybavením patří mezi nejmodernější lodě na Vltavě.

Loď Hamburg má dvě paluby: dolní krytou restaurační palubu s barem (90 míst k sezení) a horní sluneční, částečně zastřešenou palubu (přes 80 míst k sezení). Celková kapacita lodi je 164 osob. Provoz lodi je celoroční, je vybavena klimatizací, v zimních měsících vytápěná.

Loď Hamburg pluje pod vlajkou Pražské Paroplavební společnosti, která má již téměř 150tiletou historii. S provozováním restaurační lodi máme dlouholeté zkušenosti a zakládáme si na osobním přístupu a profesionalitě.