Gastronomie na lodi Hamburg

Na lodi zajišťujeme vlastní gastronomický servis, pokrmy připravují naši kuchaři přímo v lodní kuchyni. Pohoštění podáváme většinou formou rautu (pro akce na lodi doporučená varianta) ale i formou servírovaného menu (například při svatebních hostinách). Připravíme pro Vás speciality české i mezinárodní kuchyně, snažíme se držet moderních trendů, proto také naši nabídku průběžně obměňujeme.

Můžete si vybrat z naší široké nabídky rautového občerstvení (zašleme na požádání emailem) nebo Vám jej rádi sestavíme podle Vašich konkrétních přání a požadavků. Rauty zahrnují speciality studené i teplé kuchyně, masové i vegetariánské pokrmy a samozřejmě nemohou chybět sladké dezerty.

K rautům nabízíme řadu doplňkových služeb, jako jsou: grilování na horní palubě lodi na lávovém grilu (steaky, špízy, klobásky, ryby, sýry, zelenina), rožnění na horní palubě (kýta, sele, drůbež), šunka na kosti, čokoládová fontána, sushi nebo třeba jen lehké občerstvení formou kanapek, chlebíčků, sendvičů, salátů...

Pro klienty zajistíme objednání a dovoz dortů (narozeninové, svatební, firemní, s logem, atypické).

Jsme schopni vyhovět i speciálním požadavkům jako jsou halal a košer kuchyně nebo tradiční světové kuchyně (indická, japonská, mexická...). Tyto služby pro Vás objednáme a zajistíme přes externí cateringovou společnost.

Lodní bar na dolní palubě lodi Vám nabízí široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, točené pivo, moravská i zahraniční vína, výbornou italskou kávu a v neposlední řadě i nabídku míchaných nápojů, které se skvěle hodí k pořádání párty a večírků na lodi.

Všechen tento servis zajistí profesionální a vyškolená obsluha, která se bude snažit, aby pro Vás byla plavba co nejpříjemnější.